Na podobě ESHOPU stále pracujeme, jako omluva dárek zdarma ke každé objednávce!!!
 

"Chtěla jsem, aby mé vnučky mlsaly tu nejlepší čokoládu......

Lenka Glosová st. se zabývá výrobou čokolády už více než 10 let. Impulsem byla její první vnučka Kristýnka, která objevila kouzlo sladkostí. "Chtěla jsem, aby mé vnučky mlsaly tu nejlepší čokoládu... Začala jsem ji sama vyrábět."

Nabídka Čokoládovny Lenka Glosová obsahuje výhradně produkty z pečlivě vybrané italské a belgické čokolády prvotřídní kvality se 100% kakaovým máslem. ​Na přání Vám můžeme připravit čokoládové výrobky přesně podle Vašich požadavků (tj. velké či malé balení, vzhled na míru Vašim přáním, balení vhodné k narozeninám, svatbám či jako skvělá ozdoba slavnostních tabulí.) Najdete u nás také jedinečné ručně malované čokoládové obrázky a další čokoládové výrobky. Pro inspiraci  můžete nahlédnout do naší fotogalerie.

Při výrobě používáme výhradně tu nejkvalitnější čokoládu italské rodinné firmy s téměř stoletou tradicí, která se přímo podílí na pěstování a následném zpracování kakaových bobů v souladu s přírodou a etickými normami.  Naše výrobky nejsou chemicky konzervovány, neobsahují zvýrazňovače chuti a není v nich použit palmový olej ani jiný rostlinný tuk.  

Naše nabídka se neustále rozrůstá o nové produkty, při příští návštěvě našich stránek Vás tak může čekat další milé a lahodné překvapení.

Dobrou chuť!