Na podobě ESHOPU stále pracujeme, jako omluva dárek zdarma ke každé objednávce!!!

Čokoládové speciality

K výrobě našich čokoládových specialit používáme pouze pravou čokoládu bez obsahu palmového a dalších rostlinných olejů, zvýrazňovačů chuti a umělých aromat či chemických kozervantů. Naše hořká čokoláda má standardně 72 % kakaové hmoty, mléčná 35 % a bílá 29 %. Čokoládové speciality jsou často ručně dekorované jedlými barvami. Tyto barvy jsou bez chuti, vůně a tvoří na povrchu  tenký film, takže  nijak neovlivňují její  charakteristickou chuť a vůni lahodné čokolády.

 
25
600125600

Stránka 1 z 2 - 15 položek celkem

   
 • Lízátko - míchátko Kód: 116/BIL

  Lízátko (míchátko) z jednodruhové čokolády, které může posloužit k výrobě horké čokolády. Rozmícháním v kvalitním mléku (ne krabicové trvanlivé) při teplotě cca 80°C získáme lahodnou horkou čokoládu bez zbytečných éček. Hustotu regulujeme množstvím mléka. Pro zjemnění můžeme našlehat ručním napěňovačem mléka (frapovačem).

   


  25 Kč
 • Vejce Vintage Kohout Kód: 353/S -

  Čokoládové vajíčko z hořké čokolády, odlévané do starožitných kovových forem. Unikátní vzhled je umocněn jemným prachovým  dekorem z jedlé barvy. Výsledek je fantastický - výrobek opravdu působí kovovým dojmem. Krásný dárek, nejen pro koledníky. Nabízíme ve více velikostech (20g, 50g v dárkové krabičce a 70g), vybere si určitě každý! 


  od 40 Kč
 • ptacci Kód: 188

  Roztomilá figurka z hořké čokolády, ručně dekorovaná jedlými barvami, udělá radost nejen milovníkům čokolády. Velmi dobře poslouží i jako malý dárek, na který se později nebude prášit...

  Na přání lze zhotovit i z bílé čokolády, na cenu se prosím informujte předem.


  55 Kč
     
 •  
 • Sada ovečky Kód: 191

  Sada oveček na tácku, mix čokolády hořké, mléčné a bílé, v různém poměru. Na zakázku je možné vyrobit pouze z jednoho druhu čokolády. Ovečky jsou ve třech velikostech, mohou se použít jako ozdoba dětských dortů, pohárů a slavnostních tabulí.


  75 Kč
     
 • Čokoobrázky Kód: 377/S -2

  Čokoládové odlitky různých tvarů z hořké čokolády, ručně dekorované jedlými barvami. Barvy jsou bez chuti, vůně a tvoří tenký film na povrchu čokolády, takže nijak neovlivňují její chuť. Originální dárek, který - až se omrzí, skončí v žaludku! Dárek, který obdarovaného určitě potěší!

  Za tento výrobek jsme obdrželi ocenění Výrobek Olomouckého kraje 2015 a Haná, regionální produkt


  od 80 Kč
 • jazýčky hořké Kód: 272

  Kdo by neznal lahodnou čokoládovou pochoutku, která se lehce rozpouští na jazyku? Na "kočičích jazýčcích" si pochutnávaly už generace našich babiček. Také dnešní děti  milují tenoučké plátky lahodné čokolády ve tvaru jazýčku s obrázkem kočičky na konci. Skvělé pro malé i velké a můžete se rozdělit i s kamarády!

  Hmotnost: 90g


  95 Kč
     
 •  
 • Pětivajíčkovka Kód: 350

  Kolekce pěti nugátových vajíček v krabičce. Poslouží jako moderní pomlázka pro koledníky, ale nejen pro ně! Nugátová čokoláda neobsahuje mléko, ačkoliv barevně připomíná mléčnou čokoládu. Jde o unikátní spojení slaďoučkého nugátu a hořké čokolády. Jednotlivá vajíčka jsou balena do barevných staniolových ústřižků, které je dokonale chrání. Výsledek opravdu stojí za to!!


  95 Kč
     
 • jazýčky mléčné Kód: 275

  Kdo by neznal lahodnou čokoládovou pochoutku, která se lehce rozpouští na jazyku? Na "kočičích jazýčcích" si pochutnávaly už generace našich babiček. Také dnešní děti  milují tenoučké plátky lahodné čokolády ve tvaru jazýčku s obrázkem kočičky na konci. Skvělé pro malé i velké a můžete se rozdělit i s kamarády!

  Hmotnost: 90g


  105 Kč
     
 • Velký zajíc a Slepice Kód: 368/KOH

  Hořká čokoláda je jako stvořená pro Velikonoční ozdoby, zajíčky, slepičky, vajíčka. Naše  Slepice, nebo Zajíc určitě udělají radost nejen malým koledníkům, ale i jejich kamarádům, neboť je dost pro všechny!!

  Na zakázku lze vyrobit i z mléčné čokolády. Na cenu se prosím informujte předem.


  od 110 Kč
 •  
 • kraslice 2 Kód: 197/HOR

  Nádherná čokoládová kraslice určitě potěší všechny koledníky. Vajíčko je umístěno na podstavci, samozřejmě také čokoládovém. Ručně dekorováno jedlými barvami, každý kousek je originál. Vyzkoušejte hořkou, nebo mléčnou variantu, obě chutnají skvěle. Překvapte malé i velké koledníky!


  od 120 Kč
 • Vejce Vintage XL Kód: 362

  Velké vajíčko z hořké čokolády ze starožitné formy. Lehký dekor bronzu je vytvořen jedlými barvami. Několik dekorů (zajíc s fajfkou, čtyřlístek, kohoutí hlava atd., přání napište do poznámky, pokusíme se vyhovět.) Udělejte radost koledníkům! Na zakázku lze vyrobit i z mléčné čokolády, na cenu se prosím informujte předem.


  120 Kč
     
 • Otvírací srdíčko Kód: 203/HOR

   Otevírací srdíčko z hořké čokolády, které může ukrývat malý poklad, nebo třeba jen finanční dárek. Originální je výtvarné zpracování, které je provedeno ručně jedlými barvami. Každý kousek je originál. Dodáváme v designové dárkové krabičce.


  od 180 Kč
Další produkty

Stránka 1 z 2 - 15 položek celkem