Na podobě ESHOPU stále pracujeme, jako omluva dárek zdarma ke každé objednávce!!!

Čokoládové tyčinky

K výrobě našich čokoládových tyčinek používáme pouze pravou čokoládu bez obsahu palmového a dalších rostlinných tuků, zvýrazňovačů chuti a umělých aromat či chemických kozervantů. Naše hořká čokoláda má standardně 72 % kakaové hmoty, mléčná 35 % a bílá 29 %. V našich čokoládových tyčinkách najdete pouze kvalitní ořechy (mimo alergenních burských) a náplně neobsahují žádné náhražkové pasty, ztužené tuky, barviva a aromata, ale naopak pravý německý nugát, mandlový marcipán, karamel a kvalitní koření. 

.

 
55
6515565

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

   
 • Leňa Kód: 380

  S tyčinkou Leňa můžete mlsat bez výčitek. Spojení kvalitní hořké čokolády a chia semínek potěší všechny příznivce zdravé výživy. Chia semínka jsou zamíchána přímo do temperované čokolády, takže jsou rozptýlena v celé tyčince. Při ukousnutí čokoláda krásně křupne a jemné křupání díky semínkům pokračuje při celé konzumaci.

  Tyčinku lze na zakázku připravit i z jiného typu čokolády, případně bez cukru, s erythritolem. Na cenu se informujte předem.

   


  55 Kč
     
 • Nugátka Kód: 389

  Tyčinka z nugátové čokolády, absolutní lahůdka, která díky spojení hořké čokolády a nugátu dostává jiný rozměr: příliš sladká chuť samotného nugátu se ztrácí v intenzívní hořké čokoládě a vzniklý produkt je opravdu unikátní. Neobsahuje laktózu. Vřele doporučujeme!


  55 Kč
     
 • Kiki Kód: 152

  S tyčinkou Kiki Vám nikdy nebude chybět energie. Je vyrobená z hořké čokolády. Uvnitř skrývá jádro z marcipánu a špetky guarany, která je známá svými povzbuzujícími účinky. Lehce sbalíte do batohu na cesty, nebo do auta.

   


  60 Kč
     
 •  
 • NATY Kód: 383

  Delikátní tyčinka z hořké čokolády, plněná nugátem a karamelovou rýží místo oříšků. Osvědčené spojení hořké čokolády a nugátu nenechá nikoho v klidu, dokud neochutná. Vřele doporučujeme!Tyčinka je balena do designového obalu, který je navržen právě pro tuto tvarově zajímavou tyčinku. Poslouží i jako vyjímečný malý dárek.

  Za tento výrobek jsme obdrželi ocenění Výrobek Olomouckého kraje 2016.


  65 Kč
     

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem