Na podobě ESHOPU stále pracujeme, jako omluva dárek zdarma ke každé objednávce!!!

Čokoobrázky

Čokoládové odlitky různých tvarů ze stand. hořké (mléčné, či bílé) čokolády, ručně dekorované jedlými barvami. Barvy jsou bez chuti, vůně a tvoří tenký film na povrchu čokolády, takže nijak neovlivňují její chuť. Hmotnost 40, 50 g. Za tento výrobek jsme obdrželi ocenění Výrobek olomouckého kraje za rok 201..

 
120
6001120600

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

   
 • Vejce Vintage XL Kód: 362

  Velké vajíčko z hořké čokolády ze starožitné formy. Lehký dekor bronzu je vytvořen jedlými barvami. Několik dekorů (zajíc s fajfkou, čtyřlístek, kohoutí hlava atd., přání napište do poznámky, pokusíme se vyhovět.) Udělejte radost koledníkům! Na zakázku lze vyrobit i z mléčné čokolády, na cenu se prosím informujte předem.


  120 Kč
     
 • Otvírací srdíčko Kód: 203/HOR

   Otevírací srdíčko z hořké čokolády, které může ukrývat malý poklad, nebo třeba jen finanční dárek. Originální je výtvarné zpracování, které je provedeno ručně jedlými barvami. Každý kousek je originál. Dodáváme v designové dárkové krabičce.


  od 180 Kč
 • Monument z čokolády - Kurník Kód: 356

  Velikonoce i Vánoce jsou jedinečné svátky, kdy se sejde celá rodina a Vy chcete, aby se u Vás cítili všichni co nejlíp. Pomůžeme Vám originální výzdobou, která je zároveň i praktická, neboť ji můžete po svátcích sníst. Je to úctyhodný monument z téměř půl kilogramu vynikající hořké čokolády, ručně malované jedlými barvami. Na zakázku je možno vyrobit z mléčné čokolády, barvy ale tolik nevyniknou. Informujte se prosím i o ceně, bude se lišit.

  Dodáváme s plastovou dárkovou krabicí, která umožňuje produkt v ní i vystavit.


  600 Kč
     

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem