Na podobě ESHOPU stále pracujeme, jako omluva dárek zdarma ke každé objednávce!!!

Figurky

V naší nabídce najdete také plné i duté figurky ze standardní mléčné a hořké čokolády. Figurky jsou různých tvarů a gramáže, dozdobené jedlými barvami.

 
55
120155120

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

   
 • ptacci Kód: 188

  Roztomilá figurka z hořké čokolády, ručně dekorovaná jedlými barvami, udělá radost nejen milovníkům čokolády. Velmi dobře poslouží i jako malý dárek, na který se později nebude prášit...

  Na přání lze zhotovit i z bílé čokolády, na cenu se prosím informujte předem.


  55 Kč
     
 • Sada ovečky Kód: 191

  Sada oveček na tácku, mix čokolády hořké, mléčné a bílé, v různém poměru. Na zakázku je možné vyrobit pouze z jednoho druhu čokolády. Ovečky jsou ve třech velikostech, mohou se použít jako ozdoba dětských dortů, pohárů a slavnostních tabulí.


  75 Kč
     
 • Velký zajíc a Slepice Kód: 368/KOH

  Hořká čokoláda je jako stvořená pro Velikonoční ozdoby, zajíčky, slepičky, vajíčka. Naše  Slepice, nebo Zajíc určitě udělají radost nejen malým koledníkům, ale i jejich kamarádům, neboť je dost pro všechny!!

  Na zakázku lze vyrobit i z mléčné čokolády. Na cenu se prosím informujte předem.


  od 110 Kč
 •  
 • kraslice 2 Kód: 197/HOR

  Nádherná čokoládová kraslice určitě potěší všechny koledníky. Vajíčko je umístěno na podstavci, samozřejmě také čokoládovém. Ručně dekorováno jedlými barvami, každý kousek je originál. Vyzkoušejte hořkou, nebo mléčnou variantu, obě chutnají skvěle. Překvapte malé i velké koledníky!


  od 120 Kč

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem