Na podobě ESHOPU stále pracujeme, jako omluva dárek zdarma ke každé objednávce!!!
  • 1 z 2
 

Směs na přípravu horké čokolády s kořením

 

Pro milovníky horké čokolády jsme připravili několik originálních směsí na její přípravu. Jednotlivé směsi nesou název krajiny, kde vznikly a obsahují ingredience a koření poplatné dané zemi a specifické pro její obyvatele. Směs slouží pro přípravu cca 4-6 porcí (dle použitých šálků). Nejen pro chladné večery!

Varianta
160 Kč 160 Kč 160 Kč 160 Kč 160 Kč 160 Kč 160 Kč 160 Kč
   
Kategorie Horká čokoláda
 

Složení:

Hořká čokoláda (kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, sojový lecithin, extrakt vanilky, obsah kakaové sušiny nejméně 72%), kakao plnotučné 22-24%, cukr, skořice, špetka himálajské soli, špetka pravé vanilky a další koření dle varianty produktu.

Stopy alergenů: skořápkové plody, mléko.

Uchovávejte v chladu a suchu při teplotě 16-20°C a vlhkosti do 60%. 

Návod na přípravu:

obsah dózy nebo sáčku vsypejte do rendlíku s horkým  mlékem a míchejte, dokud se směs dokonale nerozpustí. Používejte kvalitní mléko, plno- nebo polotučné, ale NE trvanlivé. Nemusí se vařit, stačí nechat vzkypět a přecedit  přes sítko, nebo filtrační papír do konvičky, či přímo do šálků. Máte-li doma frapovač, můžete před podáváním nápoj našlehat. Dávka vystačí na 4-6 kávových šálků, dle velikosti a také na požadované hustotě nápoje, tj. zředění mlékem.