Na podobě ESHOPU stále pracujeme, jako omluva dárek zdarma ke každé objednávce!!!

Monumenty

Vyrobené z hořké standardní čokolády, zdobené jedlou barvou, tvary kužele, zvonu, dekor vánoční a velikonoční, dárková průhledná krabice.

Hmotnost 500 g

 
110
6001110600

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

   
 • Velký zajíc a Slepice Kód: 368/KOH

  Hořká čokoláda je jako stvořená pro Velikonoční ozdoby, zajíčky, slepičky, vajíčka. Naše  Slepice, nebo Zajíc určitě udělají radost nejen malým koledníkům, ale i jejich kamarádům, neboť je dost pro všechny!!

  Na zakázku lze vyrobit i z mléčné čokolády. Na cenu se prosím informujte předem.


  od 110 Kč
 • Maxi vejce Kód: 365

  Obří vajíčko z mléčné čokolády, které v sobě může ukrývat malý dárek (doporučujeme se informovat o podmínkách). Vajíčko je možné vyplnit oříšky a lyofilizovaným ovocem, nebo pouze zabalit do staniolu. Vyberte si variantu, která Vám bude nejlépe vyhovovat. Jednotlivé varianty jsou rozlišeny cenou. Do poznámky prosím napište, zda se jedná o dárek pro dívku, či chlapce a případně věk, pokusíme se co nejlépe vyhovět, hlavně v případě výběru dárku. 


  250 Kč
     
 • Monument z čokolády - Kurník Kód: 356

  Velikonoce i Vánoce jsou jedinečné svátky, kdy se sejde celá rodina a Vy chcete, aby se u Vás cítili všichni co nejlíp. Pomůžeme Vám originální výzdobou, která je zároveň i praktická, neboť ji můžete po svátcích sníst. Je to úctyhodný monument z téměř půl kilogramu vynikající hořké čokolády, ručně malované jedlými barvami. Na zakázku je možno vyrobit z mléčné čokolády, barvy ale tolik nevyniknou. Informujte se prosím i o ceně, bude se lišit.

  Dodáváme s plastovou dárkovou krabicí, která umožňuje produkt v ní i vystavit.


  600 Kč
     

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem