Na podobě ESHOPU stále pracujeme, jako omluva dárek zdarma ke každé objednávce!!!

Novinky

Velikonoce 2019

Tak už je tu máme po roce zase...Co? No Velikonoce, přece!

Pracujeme, až se z nás kouří, takže doufáme, že si u nás přijde na své každý, kdo miluje čokoládu a dává přednost kvalitě před kvantitou.

V naší nabídce jsou jako každoročně čokoládová vajíčka - kraslice, domalované ručně jedlými barvami, ve variantě mléčná - hořká, různá starobylá (odlévaná do starožitných kovových forem) dekorovaná vajíčka, balená do designových krabiček a také nugátová mini vajička pro děti.. Vybrat si můžete i z klasických produktů, osvědčily se nám Jazýčky z mléčné i hořké čokolády, tyčinky Nugátka, ale i lízátka pro malé koledníky..

Pro milovníky tradic máme připraveny větší čokoládové figurky Zajíce (opět starožitná vzácná forma), Zaječí domeček, nebo tolik oblíbený Kurník (monument malovaný jedlými barvami), který poslouží jako výtečná hostina pro celou rodinu.

Určitě se zastavte!

 

Čokoládový den v Galerii Přerov

Sladká vůně čokolády vítala minulou sobotu všechny návštěvníky Galerie Přerov. Konal se zde totiž Čokoládový den. Velmi děkujeme za pozvání organizátorovi akce Svatebnímu agentovi. Za krásné fotografie díky Janu Gebauerovi a naší milé zákaznici. Pro všechny, kdo se nemohli festivalu zúčastnit nebo nestihli nakoupit dárek k Valentýnu, máme dobrou zprávu... V naší nabídce vždy najdete sladkost ke každé příležitosti.

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem