Na podobě ESHOPU stále pracujeme, jako omluva dárek zdarma ke každé objednávce!!!

Pralinky

K výrobě pralinek použiváme pouze pravou čokoládu bez obsahu palmového a jiných rostlinných olejů, zvýrazňovačů chuti a umělých aromat. Naše hořká čokoláda má standardně 72 % kakaové hmoty, mléčná 35 % a bílá 29 %.  K výrobě náplní používáme kromě čokolády kvalitními ořechy (mimo alergenních burských), vysokoprocentní smetanu bez konzervantů a lyofilizované ovoce. Díky sušení mrazem je nejen bez konzervačních látek, ale především si zachovává veškeré nutriční hodnoty, barvu, vůni a chuť čerstvého ovoce. Náplně našich pralinek neobsahují žádné náhražkové pasty, ztužené tuky, barviva a aromata. Alkoholové obsahují výhradně kvalitní alkohol, jako např. Grand Marnier, Amaretto, Pina Colada aj. Najdete v nich pravý německý nugát, mandlový marcipán, slaný karamel, který je oblíbenou stálicí našich pralinek, a kvalitní koření.

Pralinky prodáváme samostatně, ale i v dárkových krabičkách různých velikostí.

Při objednávce pralinek změna vyhrazena. Konzultujte prosím aktuální nabídku. Výroba na zakázku je možná, minimální odběr 10 ks od jednoho druhu (Kakaové oko minimální odběr 20 ks) a dodací lhůta 5 - 10 pracovních dní. Děkujeme za pochopení!

 
15
9511595

Stránka 1 z 3 - 34 položek celkem

   
 • Amaretto Kód: 347/MLE

  Pralinka z hořké čokolády se smetanovou náplní s likérem Amaretto, K pralince patří mandle v jakékoliv formě, tedy i v tekuté, v podobě originálního likéru Amaretto, s jemně mandlovou delikátní chutí a vůní. Vyzkoušejte obě varianty - hořkou i mléčnou. Obě nezklamou!


  15 Kč
 • Bábelka Kód: 314

  Pralinka z bílé čokolády plněná smetanovo - ovocnou náplní. Lehké osvěžení pro všechny milovníky bílé čokolády a exotického ovoce.  Lyofilizovaný ananas v jemné smetanové náplni, uzavřen v křupavé bílé čokoládě. Skvěle vybalancovaná chuť!


  15 Kč
     
 • Klobouček Kód: 53

  Pralinka z hořké čokolády s likérovou náplní, připomínající totalitní "rumové" pralinky. Naše pralinka uvnitř skrývá  Cordial - pravý premiový likér s tradicí od r. 1910.Typická je pro něj medová barva, výrazně sladká chuť a unikátní kombinace bílého vína a extraktu z lipového květu.


  15 Kč
     
 •  
 • komin1 Kód: 56

  Vysoká pralinky z hořké čokolády, uvnitř kandovaná pomerančová kůra. Název pralinky vznikl díky jejímu tvaru, který připomíná oválný komín. Velmi oblíbené spojení pomeranče a hořké čokolády.

  Na zakázku lze vyrobit z mléčné i bílé čokolády, o ceně a dostupnosti se prosím  informujte předem.


  15 Kč
     
 • Kostka Kód: 62

  Pralinka z mléčné čokolády s lískovým oříškem. Roky ověřená tradice, která chutná dospělým i dětem a nikdy neomrzí.


  15 Kč
     
 • Košíček Kód: 59

  Pralinka z hořké čokolády s náplní z mandlového marcipánu. Pro milovníky tradičních poctivých výrobků, bez zbytečných náhražek.


  15 Kč
     
 •  
 • Křížek Kód: 65

  Pralinka z nugátové čokolády. Spojení vynikající hořké čokolády a lahodného nugátu je opravdu povedené. Pralinka není přeslazená a přitom nádherně voní a chutná po nugátu. Vzhledem připomíná mléčnou čokoládu, ale NEOBSAHUJE MLÉKO!

  Nebude-li Vám jedna pralinka stačit, kupte si Nugátku - tyčinku z této nugátové čokolády. 


  15 Kč
     
 • Loďka Kód: 71/BIL

  Pralinka z hořké čokolády s mandlí uvnitř. Klasika, která nikdy neomrzí. 


  15 Kč
 • magnetka jednodruhová čokoláda (2) Kód: 305

  Dekorovaná pralinka z hořké čokolády, bez náplně. Lze použít jako ozdoba svatebních a narozeninových stolů. 

  Na zakázku můžeme vyrobit z mléčné, nebo bílé čokolády.


  15 Kč
     
 •  
 • mata Kód: 80

  Dekorovaná pralinka z hořké čokolády s osvěžující mátovou náplní.


  15 Kč
     
 • Mayské trio - Čtvereček Kód: 326

  Jednodruhová pralinka z mléčné čokolády. Pro milovníky mléčné čokolády máme pralinku v mayském designu, přímo do série k bílé a hořké jednodruhové v tomtéž designu. Vychutnejte si opojnou intenzívní chuť a vůni mléčného čtverečku, bílého kolečka, nebo hořkého oválku. Nebo všech tří.


  15 Kč
     
 • Mayské trio - Kolečko Kód: 332

  Jednodruhová pralinka z bílé čokolády. Patří do Mayského tria, což jsou jednodruhové pralinky s mayským dekorem na povrchu. Samostatně, nebo třeba s odpolední kávou, vyzkoušejte neodolatelnou vůni a chuť jemné bílé čokolády, která se sama rozpouští na jazyku!


  15 Kč
     
Další produkty

Stránka 1 z 3 - 34 položek celkem