Na podobě ESHOPU stále pracujeme, jako omluva dárek zdarma ke každé objednávce!!!

Pralinky

K výrobě pralinek použiváme pouze pravou čokoládu bez obsahu palmového a jiných rostlinných olejů, zvýrazňovačů chuti a umělých aromat. Naše hořká čokoláda má standardně 72 % kakaové hmoty, mléčná 35 % a bílá 29 %.  K výrobě náplní používáme kromě čokolády kvalitními ořechy (mimo alergenních burských), vysokoprocentní smetanu bez konzervantů a lyofilizované ovoce. Díky sušení mrazem je nejen bez konzervačních látek, ale především si zachovává veškeré nutriční hodnoty, barvu, vůni a chuť čerstvého ovoce. Náplně našich pralinek neobsahují žádné náhražkové pasty, ztužené tuky, barviva a aromata. Alkoholové obsahují výhradně kvalitní alkohol, jako např. Grand Marnier, Amaretto, Pina Colada aj. Najdete v nich pravý německý nugát, mandlový marcipán, slaný karamel, který je oblíbenou stálicí našich pralinek, a kvalitní koření.

Pralinky prodáváme samostatně, ale i v dárkových krabičkách různých velikostí.

 
15
9511595

Stránka 1 z 3 - 34 položek celkem

   
 • Amaretto Kód: 347/MLE

  Pralinka z hořké čokolády se smetanovou náplní s likérem Amaretto, K pralince patří mandle v jakékoliv formě, tedy i v tekuté, v podobě originálního likéru Amaretto, s jemně mandlovou delikátní chutí a vůní. Vyzkoušejte obě varianty - hořkou i mléčnou. Obě nezklamou!


  15 Kč
 • Bábelka Kód: 314

  Pralinka z bílé čokolády plněná smetanovo - ovocnou náplní. Lehké osvěžení pro všechny milovníky bílé čokolády a exotického ovoce.  Lyofilizovaný ananas v jemné smetanové náplni, uzavřen v křupavé bílé čokoládě. Skvěle vybalancovaná chuť!


  15 Kč
     
 • Klobouček Kód: 53

  Pralinka z hořké čokolády s likérovou náplní, připomínající totalitní "rumové" pralinky. Naše pralinka uvnitř skrývá  Cordial - pravý premiový likér s tradicí od r. 1910.Typická je pro něj medová barva, výrazně sladká chuť a unikátní kombinace bílého vína a extraktu z lipového květu.


  15 Kč
     
 •  
 • komin1 Kód: 56

  Vysoká pralinky z hořké čokolády, uvnitř kandovaná pomerančová kůra. Název pralinky vznikl díky jejímu tvaru, který připomíná oválný komín. Velmi oblíbené spojení pomeranče a hořké čokolády.

  Na zakázku lze vyrobit z mléčné i bílé čokolády, o ceně a dostupnosti se prosím  informujte předem.


  15 Kč
     
 • Kostka Kód: 62

  Pralinka z mléčné čokolády s lískovým oříškem. Roky ověřená tradice, která chutná dospělým i dětem a nikdy neomrzí.


  15 Kč
     
 • Košíček Kód: 59

  Pralinka z hořké čokolády s náplní z mandlového marcipánu. Pro milovníky tradičních poctivých výrobků, bez zbytečných náhražek.


  15 Kč
     
 •  
 • Křížek Kód: 65

  Pralinka z nugátové čokolády. Spojení vynikající hořké čokolády a lahodného nugátu je opravdu povedené. Pralinka není přeslazená a přitom nádherně voní a chutná po nugátu. Vzhledem připomíná mléčnou čokoládu, ale NEOBSAHUJE MLÉKO!

  Nebude-li Vám jedna pralinka stačit, kupte si Nugátku - tyčinku z této nugátové čokolády. 


  15 Kč
     
 • Loďka Kód: 71/BIL

  Pralinka z hořké čokolády s mandlí uvnitř. Klasika, která nikdy neomrzí. 


  15 Kč
 • magnetka jednodruhová čokoláda (2) Kód: 305

  Dekorovaná pralinka z hořké čokolády, bez náplně. Lze použít jako ozdoba svatebních a narozeninových stolů. 

  Na zakázku můžeme vyrobit z mléčné, nebo bílé čokolády.


  15 Kč
     
 •  
 • mata Kód: 80

  Dekorovaná pralinka z hořké čokolády s osvěžující mátovou náplní.


  15 Kč
     
 • Mayské trio - Čtvereček Kód: 326

  Jednodruhová pralinka z mléčné čokolády. Pro milovníky mléčné čokolády máme pralinku v mayském designu, přímo do série k bílé a hořké jednodruhové v tomtéž designu. Vychutnejte si opojnou intenzívní chuť a vůni mléčného čtverečku, bílého kolečka, nebo hořkého oválku. Nebo všech tří.


  15 Kč
     
 • Mayské trio - Kolečko Kód: 332

  Jednodruhová pralinka z bílé čokolády. Patří do Mayského tria, což jsou jednodruhové pralinky s mayským dekorem na povrchu. Samostatně, nebo třeba s odpolední kávou, vyzkoušejte neodolatelnou vůni a chuť jemné bílé čokolády, která se sama rozpouští na jazyku!


  15 Kč
     
Další produkty

Stránka 1 z 3 - 34 položek celkem