Na podobě ESHOPU stále pracujeme, jako omluva dárek zdarma ke každé objednávce!!!
  • 1 z 11
 

Mademoiselle

 

Edici tabulkové čokolády Mademoiselle tvoří 11 druhů čokolády. Najdete zde tabulky z bílé 38% čokolády a samozřejmě několik druhů mléčné a hořké. Vybrat si můžete čokoládu v kvalitě standard, Single Origin, Bio, včetně absolutní špičky mléčné Grand Cru 46% a Grand Cru 81% Kosher, z vzácných Criollo bobů. Tato čokoláda neobsahuje ani běžný sojový lecithin a je slazena třtinovým cukrem. Všechny tabulky Mademoiselle jsou bez příchutí, oříšků apod. Jen tak totiž může vyniknout lahodná chuť jednotlivých druhů. Hmotnost 90 g.

Varianta
120 Kč 120 Kč 130 Kč 130 Kč 140 Kč 140 Kč 140 Kč 140 Kč 145 Kč 145 Kč 145 Kč od 120 Kč
   
Kategorie Tabulkové čokolády
 

Hořká Regina 61% - hořká tabulková čokoláda z Edice Mademoiselle se řadí k nejvyšší kvalitě svého druhu. Je maximálně flexibilní surovinou pro cukráře a díky výbornému poměru kakaového másla a kakaa je velice oblíbená u spotřebitelů. Má jedinečnou a dlouhotrvající chuť. Složení: kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, extrakt vanilky, sojový lecithin, obsah kakaové sušiny nejméně 61 %. Stopy alergenů: mléko, skořápkové plody.

Hořká 72% je top čokoládou pro milovníky silně intenzívní, přesto jemné chuti. Díky vysokému obsahu kakaového másla (nad 40 %) je čokoláda velice jemná a nemá kyselý podtón, což u vysokoprocentní čokolády bývá. Její vybalancované složení z ní dělá exkluzívní produkt ke zdravému mlsání a vynikající zpracovatelnost zase špičkovou surovinu pro cukráře. Právě proto se stala naší standardní (základní) surovinou pro další výrobu. Složení: kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, extrakt vanilky, sojový lecithin, obsah kakaové sušiny nejméně 72 %. Stopy alergenů: mléko, skořápkové plody. 

Mléčná Chiara Light 33% je lahodná čokoláda s vyváženou chutí čerstvého mléka a kakaa. Nižší podíl kakaové hmoty je charakterizován světle hnědou barvou, snížený podíl cukru má příznivý vliv na zdraví. Složení: cukr, kakaové máslo, sušené mléko 25%, kakaová hmota, sušená syrovátka, vanilkový extrakt, sojový lecithin. Obsah kakaové sušiny nejméně 33 %. Stopy alergenů: skořápkové plody.

Mléčná Regina 35% má výraznou chuť kakaových bobů s karamelovým nádechem, zjemněnou lahodným mlékem. Výborně se hodí k suchým plodům, ovoci i alkoholu, a proto jsme si ji vybrali jako základní (standardní) mléčnou čokoládu k výrobě našich dalších produktů. Složení: cukr, kakaové máslo, sušené mléko 23 %, kakaová hmota, extrakt vanilky, sojový lecithin. Obsah kakaové sušiny nejméně 35 %. Stopy alergenů: skořápkové plody

Mléčná 32% Organic Prestige BIO se vyznačuje jemnou mléčnou chutí a spolu s třtinovým cukrem vytváří jedinečný a intenzívní chuťový zážitek, který můžeme umocnit kombinací se suchými plody a ořechy. Svým složením a šetrným zpracováním při výrobě se řadí k BIO produktům, které vyhledávají nejen lidé s citem pro přírodu, ale i ostatní, kteří chtějí mlsat bez výčitek. Nákupem výrobků s etiketou Bio se chováme šetrně nejen k přírodě, ale i k domorodým pěstitelům, bez nichž bychom tuto pochoutku nikdy neochutnali. Složení: třtinový cukr, plnotučné mléko 26 %, kakaové máslo, vanilkový extrakt, sojový lecithin. Obsah kakaové sušiny min. 32 %. Stopy alergenů - skořápkové plody. Všechny suroviny jsou organického původu.

Organic Bianca Bio 38 % se vyznačuje jemnou mléčnou chutí a spolu s třtinovým cukrem a pravou vanilkou vytváří jedinečný a intenzívní chuťový zážitek. Svým složením a šetrným zpracováním při výrobě se řadí k BIO produktům, které vyhledávají nejen lidé s citem pro přírodu, ale i ostatní, kteří chtějí mlsat bez výčitek. Nákupem výrobků s etiketou Bio se chováme šetrně nejen k  přírodě, ale i k domorodým pěstitelům, bez nichž bychom tuto pochoutku nikdy neochutnali. Složení: třtinový cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, vanilka Madagaskar (extrakt a drť), sojový lecithin. Obsah kakaové sušiny nejméně 38%.  Stopy alergenů: skořápkové plody. Všechny suroviny jsou organického původu.

Organic Extra Bio 70% - jak už název napovídá, kakaové boby jsou pěstovány v naprostém souladu s přírodou, včetně dalších použitých složek, jako je třtinový cukr a vanilka. Výrazná intenzívní chuť kakaových bobů je umocněná šťavnatou vůní citrusových plodů. Svým složením a šetrným zpracováním při výrobě se řadí k BIO produktům, které vyhledávají nejen lidé s citem pro přírodu, ale i ostatní, kteří chtějí mlsat bez výčitek. Nákupem výrobků s etiketou Bio se chováme šetrně nejen k přírodě, ale i k domorodým pěstitelům, bez nichž bychom tuto pochoutku nikdy neochutnali. Složení: kakaová hmota, třtinový cukr, kakaové máslo, extrakt vanilky, sojový lecithin. Obsah kakaové sušiny nejméně 70 %. Stopy alergenů: mléko, skořápkové plody. Všechny složky jsou organického původu.

Hořká Uganda Noir 80 % - je další z řady Single Origin. Pracujeme s ní od začátku a její obliba stále stoupá. Boby vyrůstají na plantážích z humusovo-houbovým podložím, což se odráží ve výsledné chuti, zjemněné kouřovými tóny kakaa. Intenzívní, lehce nakyslá vůně této jednoplantážové perly jen dokresluje univerzálnost použití, které jde ruku v ruce s její oblíbenosti mezi výrobci i zákazníky. Je to naše stálice, spoustu výrobků vyrábíme z této čokolády standardně, zbytek zakázkově. Složení: kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, extrakt vanilky. Obsah kakaové sušiny nejméně 80 %. Stopy alergenů: sojový lecithin, mléko, skořápkové plody.

Extra hořká čokoláda Grand Cru Bagua Nativo 81% Bio je absolutní špička pro nejnáročnější klientelu. Tato odrůda je považována za jednu z nejstarších odrůd kakaovníku na světě. Kakaové boby Criollo vyrůstají v těžko dostupné divoké přírodě a předávají výslednému produktu delikátní voňavou kyselkavost, umocněnou plnou, jemně svíravou chutí. Výsledný chuťový vjem je unikátní z důvodu úctyhodných 45 % kakaového másla, i díky doslazení bio třtinovým cukrem. Pro zachování absolutní čistoty neobsahuje ani sojový lecithin. Svým složením a šetrným zpracováním při výrobě se řadí k BIO produktům, které vyhledávají nejen lidé s citem pro přírodu, ale i ostatní, kteří chtějí mlsat bez výčitek. Nákupem výrobků s etiketou Bio se chováme šetrně nejen k přírodě, ale i k domorodým pěstitelům, bez nichž bychom tuto pochoutku nikdy neochutnali. Složení: kakaová hmota, třtinový cukr, kakaové máslo, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, extrakt vanilky. Obsah kakaové sušiny nejméně 81 %. Neobsahuje žádné alergeny! Všechny suroviny jsou organického původu.
Čokoláda je kosher!

Hořká Origin Ecuador 56% s náhradním sladidlem pochází, jak název napovídá, z Ekvádoru. Tato čokoláda potěší všechny, kteří nemohou, nebo nechtějí ani špetku cukru. Lahodná jemná čokoláda se zvýšeným podílem kakaové hmoty uspokojí i nejnáročnější gurmány, stejně jako ty, kteří se chtějí stravovat zdravě a přitom si občas zamlsat. Výběrové boby s lahodným osvěžujícím aroma lískových oříšků, banánů a citrusových plodů tvoří základ této jedinečné čokolády, slazené erythritolem. Jde o náhradní sladidlo, které vzniká při fermentaci potravin a přirozeně se vyskytuje ve zralém ovoci. Má nulový glykemický index, je vhodné pro diabetiky a uplatní se i při LC (Low-Carb) stravování. Složení: kakaová hmota, sladidlo Erythritol, přírodní kypřidlo, kakaové máslo, extrakt vanilky, sojový lecithin. Obsah kakaové sušiny nejméně 56 %. Stopy alergenů: mléko, skořápkové plody.

Mléčná Grand Cru Los Bejucos 46% je exkluzívní čokoláda Single Origin (jednoplantážová) s vysokým podílem kakaové složky. Boby - převážně Criollo - vynikají díky různorodému podloží jemnou chutí karamelu, květů a ovoce. Pochází z menších, denně kontrolovaných plantáží v provincii Duarte (Dominikánská republika). Absolutní špička v oblasti mléčných čokolád. Složení: cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, sušené mléko 23 %, extrakt vanilky. Obsah kakaové sušiny nejméně 46 %. Stopy alergenů: sojový lecithin, skořápkové plody.

Uchovávat v chladu a suchu, při teplotě 16-20°C a vlhkosti do 60%.