Na podobě ESHOPU stále pracujeme, jako omluva dárek zdarma ke každé objednávce!!!

Velikonoce

Že nemáte čas malovat velikonoční vajíčka? Nevadí. Darujte koledníkům výslužku z té nejlepší čokolády...

 
55
600155600

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

   
 • ptacci Kód: 188

  Roztomilá figurka z hořké čokolády, ručně dekorovaná jedlými barvami, udělá radost nejen milovníkům čokolády. Velmi dobře poslouží i jako malý dárek, na který se později nebude prášit...

  Na přání lze zhotovit i z bílé čokolády, na cenu se prosím informujte předem.


  55 Kč
     
 • Sada ovečky Kód: 191

  Sada oveček na tácku, mix čokolády hořké, mléčné a bílé, v různém poměru. Na zakázku je možné vyrobit pouze z jednoho druhu čokolády. Ovečky jsou ve třech velikostech, mohou se použít jako ozdoba dětských dortů, pohárů a slavnostních tabulí.


  75 Kč
     
 • Pětivajíčkovka Kód: 350

  Kolekce pěti nugátových vajíček v krabičce. Poslouží jako moderní pomlázka pro koledníky, ale nejen pro ně! Nugátová čokoláda neobsahuje mléko, ačkoliv barevně připomíná mléčnou čokoládu. Jde o unikátní spojení slaďoučkého nugátu a hořké čokolády. Jednotlivá vajíčka jsou balena do barevných staniolových ústřižků, které je dokonale chrání. Výsledek opravdu stojí za to!!


  95 Kč
     
 •  
 • Velký zajíc a Slepice Kód: 368/KOH

  Hořká čokoláda je jako stvořená pro Velikonoční ozdoby, zajíčky, slepičky, vajíčka. Naše  Slepice, nebo Zajíc určitě udělají radost nejen malým koledníkům, ale i jejich kamarádům, neboť je dost pro všechny!!

  Na zakázku lze vyrobit i z mléčné čokolády. Na cenu se prosím informujte předem.


  od 110 Kč
 • kraslice 2 Kód: 197/HOR

  Nádherná čokoládová kraslice určitě potěší všechny koledníky. Vajíčko je umístěno na podstavci, samozřejmě také čokoládovém. Ručně dekorováno jedlými barvami, každý kousek je originál. Vyzkoušejte hořkou, nebo mléčnou variantu, obě chutnají skvěle. Překvapte malé i velké koledníky!


  od 120 Kč
 • Vejce Vintage XL Kód: 362

  Velké vajíčko z hořké čokolády ze starožitné formy. Lehký dekor bronzu je vytvořen jedlými barvami. Několik dekorů (zajíc s fajfkou, čtyřlístek, kohoutí hlava atd., přání napište do poznámky, pokusíme se vyhovět.) Udělejte radost koledníkům! Na zakázku lze vyrobit i z mléčné čokolády, na cenu se prosím informujte předem.


  120 Kč
     
 •  
 • foto ilustrační, připravujeme novou verzi Kód: 371

  Bonboniera  je složena z mléčných plaketek s velikonočními reliéfními obrázky. Obrázky na plaketkách jsou odlévány kontrastní, tedy bílou a  hořkou čokoládou. Źádný malý (ani velký) koledník neodolá!


  150 Kč
     
 • Maxi vejce Kód: 365

  Obří vajíčko z mléčné čokolády, které v sobě může ukrývat malý dárek (doporučujeme se informovat o podmínkách). Vajíčko je možné vyplnit oříšky a lyofilizovaným ovocem, nebo pouze zabalit do staniolu. Vyberte si variantu, která Vám bude nejlépe vyhovovat. Jednotlivé varianty jsou rozlišeny cenou. Do poznámky prosím napište, zda se jedná o dárek pro dívku, či chlapce a případně věk, pokusíme se co nejlépe vyhovět, hlavně v případě výběru dárku. 


  250 Kč
     
 • Monument z čokolády - Kurník Kód: 356

  Velikonoce i Vánoce jsou jedinečné svátky, kdy se sejde celá rodina a Vy chcete, aby se u Vás cítili všichni co nejlíp. Pomůžeme Vám originální výzdobou, která je zároveň i praktická, neboť ji můžete po svátcích sníst. Je to úctyhodný monument z téměř půl kilogramu vynikající hořké čokolády, ručně malované jedlými barvami. Na zakázku je možno vyrobit z mléčné čokolády, barvy ale tolik nevyniknou. Informujte se prosím i o ceně, bude se lišit.

  Dodáváme s plastovou dárkovou krabicí, která umožňuje produkt v ní i vystavit.


  600 Kč
     

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem